MEGALOK 92
Tradicionalno in varčno leseno okno, izdelano po sodobni tehnologiji. Zaščiteno pred grobo zunanjostjo s kakovostnim akrilnim lakom. Naravna lepota lesa zagotavlja občutek udobja v prostoru. Z dodatno opcijo Plus je na voljo s troslojnim steklom.
| Les | Štirislojno lamelirana smreka, macesen ali hrast |
| Skupna debelina profila | 92 mm |
| Vgradna debelina | 92 mm |
| Steklo | Troslojno izolacijsko steklo 56 mm |
| Prevodnost | do Uw = 0,77 W/m2K (Ug=0,5 W/m2K) |
| Tesnila | 3 |
| Okovje | ROTO (vidni ali skriti) |
| Oblike in dimenzije | Neomejeno |





