ALULOK 100
DESIGN
Okna ALU/LES iz linije Design, s popolnoma poravnano obliko krila na notranji strani in aluminija na zunanji strani, se odlično ujemajo s sodobno arhitekturo.
| Les | Štirislojno lamelirana smreka, macesen ali hrast |
| Skupna debelina profila | 100 mm |
| Vgradna debelina | 100 mm |
| Steklo | Troslojno izolacijsko steklo 52 mm |
| Prevodnost | do Uw = 0,80 W/m2K (Ug=0,5 W/m2K) |
| Tesnila | 6 |
| Okovje | ROTO Designo (skriti) |
| Varnost | Basic, RC1 ali RC2 |





