MEGA ALULOK 110
CLASSIC
Okno ALU/LES z rahlo zaobljenim videzom krila na notranji strani in aluminija na zunanji strani, ki se odlično ujema s tradicionalno / klasično arhitekturo. S standardnim troslojnim steklom dosega nizko energijsko / pasivno vrednost.
| Les | Štirislojno lamelirana smreka, macesen ali hrast |
| Skupna debelina profila | 110 mm |
| Vgradna debelina | 110 mm |
| Steklo | Troslojno izolacijsko steklo 52 mm |
| Prevodnost | Uw = 0,77 W/m2K (Ug = 0,5 W/m2K) |
| Tesnila | 4 |
| Okovje | ROTO (vidni ali skriti) |
| Varnost | Basic, RC1 ili RC2 |
* S Standard + Plus





