ALULOK 90
DESIGN
Okna ALU/LES iz linije Design, s popolnoma poravnano obliko krila na notranji strani in aluminija na zunanji strani, se odlično ujemajo s sodobno arhitekturo.
| Les | Troslojno lamelirana smreka, macesen ali hrast |
| Skupna debelina profila | 90 mm |
| Vgradna debelina | 90 mm |
| Steklo | Troslojno izolacijsko steklo 52 mm |
| Prevodnost | do Uw = 0,84 W/m2K (Ug=0,5 W/m2K) |
| Tesnila | 6 |
| Okovje | ROTO (skriti) |
| Varnost | Basic, RC1 ali RC2 |





