MEGA ALULOK 110
STYLE
Okno ALU/LES s poravnanim krilom na notranji strani in ostrejšimi nagnjenimi aluminijastimi črtami na zunanji strani se popolnoma prilega sodobnejši arhitekturi. S standardnim troslojnim steklom dosega nizko energijsko / pasivno vrednost.
| Les | Štirislojno lamelirana smreka, macesen ali hrast |
| Skupna debelina profila | 110 mm |
| Vgradna debelina | 110 mm |
| Steklo | Troslojno izolacijsko steklo 52 mm |
| Prevodnost | Uw = 0,79 W/m2K (Ug = 0,5 W/m2K) |
| Tesnila | 6 |
| Okovje | ROTO (vidni ali skriti) |
| Varnost | Basic, RC1 ili RC2 |





