ALULOK 90
STYLE
Okna ALU/LES iz linije Style, s pravokotno obliko krila na notranji strani in aluminijasto zunanjostjo, se odlično ujemajo z moderno in tradicionalno arhitekturo. Z dodatno opcijo Plus je na voljo s trojno zasteklitvijo.
| Les | Troslojno lamelirana smreka, macesen ali hrast |
| Skupna debelina profila | 90 mm |
| Vgradna debelina | 90 mm |
| * Steklo | S: Dvoslojno izolacijsko steklo 28 mm +: Troslojno izolacijsko steklo 48 mm |
| * Prevodnost | S: Uw = 1,26 W/m2K (Ug = 1,1 W/m2K) +: Uw = 0,86 W/m2K (Ug = 0,5 W/m2K) |
| Tesnila | 6 |
| Okovje | ROTO (vidni ali skriti) |
| Varnost | Basic, RC1 ili RC2 |
* S Standard + Plus





